Mereoja on uus ja modernne
merevaatega kämping

Mereoja on täiesti uus ja tänapäeva nõuetele vastav puhkekeskus, mis asub Tallinn-Narva maantee kõige kaunima vaatega Kõrkküla lõigul. Karavanide ja telgiga reisijatele on valminud spetsiaalsed puhkealad. Kämpingmajad on mõeldud neljale inimesele ja asuvad päikesele avatud kohas. Lisaks merele pakub külastajatele lõõgastust leilisaun.

Peamajas saate infot ümbruskonna vaatamisväärsuste kohta, soetada janu kustutamiseks nii külmi kui ka kuumi jooke, samuti jäätist ja snäkke. Katusealune, millel on siinidel liigutatavad seinad, on sobilik nii ürituste läbiviimiseks kui ka vihmaste ilmade korral mõnusaks äraolemiseks. Ranna poolses osas on külastajatele merevaatega grillnurk, mille kõrval asub ka merevaate terrass.

Päikesele avatud territoorium kus
kõrge kallas hoiab kinni meretuuled

Kämpingu territoorium on päikesele avatud ning selge ilma korral saate terve päeva nautida päikesepaistet. Väga kuumade ilmadega saab jahutust puude varjust ja rannast. Kämpingul on oma liivarand ja rannamõnude nautimiseks tuleb teil vaid kaldatrepist alla minna.

Kämping asub kõrge pankranniku astangul ja tugevate tuulte korral ei ole kogu territoorium kunagi tuulte vallas. Kui tuul puhub all rannas on üleval puhkealal vaikne ja vastupidi. Mereojal on alati temperatuur mitu kraadi kõrgem kui mujal mere ääres kus pole kõrget kaitsvat kallast. Mereoja rannas on terve suve vesi ühtlaselt soe ning tuuled ei vii sooja vett ära nagu paljudes põhjaranniku randades.

Looduskaunis asukoht ja head
fotograafiavõimalused

Looduskaunis pankrannik ja linnu- ning loomariikide rohkus tagab teile kämpingus ja selle läheduses väga head fotograafia harrastus võimalused. Võimalik vaadelda erinevaid linnuliike ning kohata õnne korral kitsi, põtru, rebaseid, nirke, jäneseid ja mere ääres õhtuhämaruses saarmaid.

Mööda randa Aseri poole jalutades saate lisaks mereõhu kosutusele tutvuda omapäraste astangutega rannikupanga ja sinisaviga. Merevesi ja mereõhk on looduslik ravim, mis aitab üldist tervist parandada!

Kämpingul on imeilus merevaade ja kesksuvel saate nautida nii päikesetõuse merest kui ka -loojanguid merre. Igal õhtul on teile garanteeritud erinev looduse vaatemäng päikeseloojangu ajal!

50

karavanikohta


elektriga varustatud
50

telkimiskohta


elektriga varustatud
3

kämpingmaja


kõik majad 4-kohalised, lisavoodi võimalus
5

aastat kogemust


igal aastal investeeringud kvaliteedi tõstmiseks

Mereoja rajamisega
alustati aastal 2010

Tegemist on pereettevõttega ja kämping on rajatud spetsiaalset kämpingu rajamiseks ostetud kinnistule. Teeme kõike südamega ja klientidele mõeldes. Areneme jõudumööda ning püüame igal aastal külastajatele midagi uut luua!

Aastal 2010

Enne_2010

Aastal 2010

Enne_2010_2

Uus olmehoone koos köögiga valmis 2018

Tänu Eesti Maaelu Leader meetme positiivsele toetuse otsusele alustasime 2017 uue olmehoone ehitusega. Projekti eesmärgiks on uue olmehoone ehitamise läbi tõsta kämpingu taset. Uues hoones on kokku 6 dušši ja 6 kraanikaussi pesemiseks ning 5 tualetti ja 2 pissuaari. Uus mugav köök-söögituba rõõmustab kindlasti kõiki külastajaid. Projekti tulemusena muutub teenus klientidele mugavamaks ning võimekus turistide teenindamisel kasvab.

Murutraktor Cub Cadet koos muruluuaga

Eesti Maaelu Leader meetme positiivse toetuse otsusega sai Mereoja Kämping 2018 juunis soetada 0-pöörderaadiusega murutraktori Cub Cadet XZ3 122 ja 112 cm Cub Cadet muruluua. Uus tehnika aitab kiiremini, kergemini ja kvaliteetsemalt hooldada karavani- ning telkimisplatsi.