Mereoja on uus ja modernne
merevaatega kämping

Mereoja on täiesti uus ja tänapäeva nõuetele vastav puhkekeskus, mis asub Tallinn-Narva maantee kõige kaunima vaatega Kõrkküla lõigul. Karavanide ja telgiga reisijatele on valminud spetsiaalsed puhkealad. Kämpingmajad ja glamuursed telkmajad on mõeldud neljale inimesele ja asuvad päikesele avatud kohas. Lisaks merele pakub külastajatele lõõgastust leilisaun.

Peamajas saate infot ümbruskonna vaatamisväärsuste kohta, soetada janu kustutamiseks nii külmi kui ka kuumi jooke, samuti jäätist ja snäkke. Katusealune, millel on siinidel liigutatavad seinad, on sobilik nii ürituste läbiviimiseks kui ka vihmaste ilmade korral mõnusaks äraolemiseks. Ranna poolses osas on külastajatele merevaatega grillnurk, mille kõrval asub ka merevaate terrass.

Päikesele avatud territoorium kus
kõrge kallas hoiab kinni meretuuled

Kämpingu territoorium on päikesele avatud ning selge ilma korral saate terve päeva nautida päikesepaistet. Väga kuumade ilmadega saab jahutust puude varjust ja rannast. Kämpingul on oma liivarand ja rannamõnude nautimiseks tuleb teil vaid kaldatrepist alla minna.

Kämping asub kõrge pankranniku astangul ja tugevate tuulte korral ei ole kogu territoorium kunagi tuulte vallas. Kui tuul puhub all rannas on üleval puhkealal vaikne ja vastupidi. Mereojal on alati temperatuur mitu kraadi kõrgem kui mujal mere ääres kus pole kõrget kaitsvat kallast. Mereoja rannas on terve suve vesi ühtlaselt soe ning tuuled ei vii sooja vett ära nagu paljudes põhjaranniku randades.

Looduskaunis asukoht ja head
fotograafiavõimalused

Looduskaunis pankrannik ja linnu- ning loomariikide rohkus tagab teile kämpingus ja selle läheduses väga head fotograafia harrastus võimalused. Võimalik vaadelda erinevaid linnuliike ning kohata õnne korral kitsi, põtru, rebaseid, nirke, jäneseid ja mere ääres õhtuhämaruses saarmaid.

Mööda randa Aseri poole jalutades saate lisaks mereõhu kosutusele tutvuda omapäraste astangutega rannikupanga ja sinisaviga. Merevesi ja mereõhk on looduslik ravim, mis aitab üldist tervist parandada!

Kämpingul on imeilus merevaade ja kesksuvel saate nautida nii päikesetõuse merest kui ka -loojanguid merre. Igal õhtul on teile garanteeritud erinev looduse vaatemäng päikeseloojangu ajal!

60

karavanikohta


elektriga varustatud
30

telkimiskohta


elektriga varustatud
5

glampingut


kõik mugavustega telkmajad on 4-kohalised
3

kämpingmaja


kõik majad 4-kohalised, lisavoodi võimalus

Mereoja rajamisega
alustati aastal 2010

Tegemist on pereettevõttega ja kämping on rajatud spetsiaalset kämpingu rajamiseks ostetud kinnistule. Teeme kõike südamega ja klientidele mõeldes. Areneme jõudumööda ning püüame igal aastal külastajatele midagi uut luua!

Aastal 2010

Year 2010

Aastal 2010

Year 2010

Uus olmehoone koos köögiga valmis 2018

Tänu Eesti Maaelu Leader meetme positiivsele toetuse otsusele alustasime 2017 uue olmehoone ehitusega. Projekti eesmärgiks oli uue olmehoone ehitamise läbi tõsta kämpingu taset. Uues hoones on kokku 6 dušši ja 6 kraanikaussi pesemiseks ning 5 tualetti ja 2 pissuaari. Uus mugav köök rõõmustab kindlasti kõiki külastajaid. Projekti tulemusena muutub teenus klientidele mugavamaks ning võimekus turistide teenindamisel kasvab.

Murutraktor Cub Cadet koos muruluuaga

Eesti Maaelu Leader meetme positiivse toetuse otsusega sai Mereoja Kämping 2018 juunis soetada 0-pöörderaadiusega murutraktori Cub Cadet XZ3 122 ja 112 cm Cub Cadet muruluua. Uus tehnika aitab kiiremini, kergemini ja kvaliteetsemalt hooldada karavani- ning telkimisplatsi.

Turistidele suunatud teenuste valiku laiendamine - elektriajamiga jalgrattad

Eesti Maaelu Leader meetme positiivse toetuse otsusega sai Mereoja Kämping 2019 hooajaks soetada 4 elektrajamiga jalgratast. Uute rataste kasutusega tekib nii sise-kui välisturistidel suurepärane võimalus külastada kogu piirkonda. Virumaa Südame jalgrattamarsruudid, uus koduleht, voldikud ja piirkonna videod aitavad efektiivselt kaasa elektrijalgrattapäeva planeerimisel.

Majutusvõimaluste suurendamine – glampingu ja lisa karavanideala rajamine

Tänu Eesti Maaelu Leader meetme positiivse toetuse otsusele alustasime 2019 glampingu ja lisa karavanideala ehitustöödega. Planeeritava ala rajamise läbi valmib valgustatud alal 5 uut glampingut ehk glamuurset telkmajutust ning ~20 elektriühendusega karavanikohta, mida saavad ka telgiga reisijad kasutada. Ühtlasi luuakse keemilise WC kasseti tühjendusvõimalus ning paigaldatav videovalve aitab kaasa turvalisuse tagamisele.

Mereoja Kämpingu uued tualettruumid - glampingu ja lisa karavanidealale

Tänu Eesti Maaelu Leader meetme positiivse toetuse otsusele valmib 2020 glampingu ja uuele karavanideala poolele tualettruumide hoone. Valmivas hoones on kaks tualetti ja üks dušš ning nõudepesu koht. Lisaks vee tankimise ja keemilise wc-tühjenduskoht ning tehniline ruum.

Mündiautomaatidega pesumasinad ja kuivatid

Tänu Eesti Maaelu Leader meetme positiivse toetuse otsusele saime 2021 hooajaks soetada kaks komplekti mündiautomaadist käivituva pesumasina ja kuivati.

Mereoja WiFi ja discgolfi park

Tänu Eesti Maaelu Leader meetme positiivse toetuse otsusele paigaldatakse 2022 territooriumile WiFi ja täiustub kaameravalve. 2023 rajatakse 9-korviga discgolfi park. Discgolfi rada pakub sportlikku tegevust
kämpigus kohapeal igas vanuses külastajatele ja iga ilmaga. 

Mereoja piknikukohad

Tänu Eesti Maaelu Leader meetme positiivse toetuse otsusele soetatakse territooriumile 7 betoonist piknikulauda ja 2 väligrilli. Loome lisaväärtuse klientidele - viisakad ja korralikud piknikualad.