Mereoja Kämpingu avamine toimus 15.mail 2013. Tegemist on täiesti uue ja tänapäevastele nõuetele vastava puhkekeskusega, mis asub Tallinn-Narva maantee kõige kaunima vaatega Kõrkküla lõigul. Karavanide ja telgiga reisijatele on valminud spetsiaalsed puhkealad. Kämpingmajad on mõeldud kuni 4-le inimesele ja asuvad päikesele avatud kohas. Lisaks merele pakub külastajatele lõõgastust leilisaun. Peamajas saate infot ümbruskonna vaatamisväärsuste kohta, soetada janu kustutamiseks nii külmi kui ka kuumi jooke ning kasutada tualetti ja dušši. Katusealune, millel on siinidel liigutatavad seinad, on sobilik ürituste läbiviimiseks. Ranna poolses osas on külastajatele merevaatega grillnurk, mille kõrval asub ka merevaate terrass.  

Mereoja Kämping asub Aseri vallas kauni pankranniku astangul otse mere ääres. Kämpingul on täielik merevaade ja kesksuvel saate nautida nii päikesetõuse merest kui ka -loojanguid merre. Igal õhtul on teile garanteeritud erinev looduse vaatemäng päikeseloojangu ajal!

Kämpingu territoorium on päikesele avatud ning selge ilma korral saate terve päeva nautida päikesepaistet. Väga kuumade ilmadega saab jahutust puude varjust ja rannast. Kämpingul on oma liivarand ja rannamõnude nautimiseks tuleb teil vaid kaldatrepist alla minna.

Kämping asub kõrge pankranniku astangul ja seetõttu ei ole tugevate tuulte korral kunagi kogu territoorium tuulte vallas. Kui tuul puhub all rannas on üleval puhkealal vaikne ja vastupidi.

Mereoja Kämpingus saate nautida looduskaunis kohas nii linnulaulu kui ka merekohinat. Looduse huvilistel on võimalik näha ja fotole jäädvustada erinevaid linnuliike ning loomadest kohata õnne korral kitsi, põtru, rebaseid, nirke ja jäneseid.

Olete oodatud puhkama!

 

Get more Joomla!® Templates and Joomla!® Forms From Crosstec